Gotland360

Gotland bör upplevas på cykel och vi ger dig chansen att göra just detta på bästa möjliga vis

Anmälda

Platser kvar: 429

Grupp Platser kvar
Internationell 21
1 8
2 15
3 0
4 17
5 0
6 0
7 7
8 0
9 10
10 8
11 4
12 0
13 18
14 17
15 0
16 9
17 0
18 0
19 23
20 21
21 19
22 21
23 22
24 20
25 16
26 29
27 2
28 11
29 25
30 2
31 14
32 22
33 8
34 20
35 20

Grupp Internationell

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Tove Susie Maria Dornell Nøtterøy, Norge Gotland360 Fårö
Lars Petter Ernø Oslo, Norge Gotland360 Fårö
David Fleischhacker Beim 2. Mal wird alles besser Gotland360 Fårö
Michael Fleischhacker Beim 2. Mal wird alles besser Gotland360 Fårö
Dirk Glöde Itzehoe, Tyskland Gotland360 Fårö
Trine Halvorsen Kragerø, Norge Gotland360 Fårö
Morten Lavergren Porsgrunn, Norge Gotland360 Fårö
Rune Lavergren Sandefjord, Norge Gotland360 Fårö
Lotta Lindgren Ingå, Finland Gotland360 Fårö
Mikael Mangström Ingå, Finland Gotland360 Fårö
Eivind Orre Åsgårdstrand, Norge Gotland360 Fårö
Torben William Petersen Skævinge, Danmark Gotland360 Fårö
Per Rigler Basel, Schweiz Gotland360 Fårö
Martin Schmid Geislingen/Steige, Tyskland Gotland360 Fårö
Arne Sørum Nøtterøy, Norge Gotland360 Fårö

Grupp 1

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Rimsky Acuna Los Compadres Gotland360 Fårö
Rickard Enander Uppsala Gotland360 -
Claes Tarras Ericsson Stockholm Gotland360 Fårö
Elisabet Ericsson Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
Peter Eriksson CK Sävast Gotland360 -
Jonas Fredriksson Bromma Gotland270 -
Ulf Hansén Skurup Gotland360 -
Peter Jacobsson Halmstad Gotland360 Fårö
Marvin Limarsköld Backlurakings Gotland360 Fårö
Göran Lindell CK Allaskamé / Uppsala Gotland360 Fårö
Thomas Lönngren Los Compadres Gotland360 Fårö
Börje Moberg Boden Gotland360 -
Anders Nyholmer Hässelby Gotland360 Fårö
Erik Olofsson Augustsson Tullinge Gotland360 Fårö
Tora Philp Stockholm City Triathlon Gotland360 Fårö
Erik Rigler Västra Frölunda Gotland360 Fårö
Johann Rigler Trosa Gotland360 Fårö
Finn Rosenqvist Lidingö Gotland360 Fårö
Yvonne Rosenqvist Lidingö Gotland360 Fårö
Daniel Selander Los Compadres Gotland360 Fårö
Ravineet Singh Solna Gotland360 Fårö
Sture Svahn Hässelby Gotland360 Fårö
Mikael Svensson Enebyberg Gotland360 -
Håkan Terelius Stockholm Gotland360 Fårö
Johanna Tuuf Stockholm city triathlon Gotland360 Fårö
Martin Uudelepp Huddinge Gotland360 -
Peer Weding Friskis&Svettis Täby Gotland360 -
Andreas Wålm Åkersberga Gotland360 Fårö

Grupp 2

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Göran Bergström Lygnens Venner Gotland360 Fårö
Inger Bergström Lygnens Venner Gotland360 -
Tove Bexell Helsingborg Gotland360 -
Andreas Eliasson Kattarp Gotland360 -
Camilla Eriksson Alnö race team Gotland360 Fårö
Hanna Eriksson Uppsala Gotland180 -
Julia Eriksson Gårdskär Gotland180 -
Linda Gustafsson Alnö Race Team Gotland360 -
Hans Hagberg Uppsala Holmhällar250 Fårö
Kerstin Hagberg Uppsala Holmhällar250 Fårö
Anders Hemlin CK Uni Holmhällar250 Fårö
Per-Michael Lundqvist Alnö Gotland360 -
Åsa Nilsdotter Eriksson Örbyhus Gotland180 -
Johan Ording Alnö Race Team Gotland360 Fårö
Carina Perlkvist Alnö Race Team Gotland360 Fårö
Gerd Rundström Uppsala Holmhällar250 Fårö
Magdalena Siman Alnö Race Team Gotland360 Fårö
Göran Wiberg Fårö CK Holmhällar250 Fårö
Lena Wiberg Fårö CK Holmhällar250 Fårö
Monika Wounder Alnö Race Team Gotland360 Fårö
Torbjörn Wängemar Stockholm Holmhällar250 Fårö

Grupp 3

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Mona Altåker Gnesta Gotland360 -
Stefan Altåker Gnesta Gotland360 -
Jessica Bergström Upplands Väsby Gotland270 -
Pontus Björkdahl RCK Gotland360 Fårö
Åsa Bokström Täby Gotland270 -
Anders Buskas Gotland360 Gotland360 Fårö
Anders Bylund Dannes Drängar Gotland360 Fårö
Tomas Clarin Hägersten Gotland360 Fårö
Jonas Eriksson Uppsala Gotland360 -
Kerstin Fagerström Clarin Hägersten Gotland360 Fårö
Anders Fransson Bike4Life Team Gotland Gotland360 Fårö
Anette Grandin Upplands Väsby Gotland270 -
Agneta Gustafsson Sollentuna Gotland270 -
Jens Hedberg Rejlers IF Gotland360 -
Josefin Holtmer Ringmurens CK Gotland360 -
Lena Ihlström Sönnert AZ IF/trosa Gotland180 -
Lena Jansson Ringmurens CK Visby Gotland360 -
Aryan Jonasson Lidingö Gotland360 Fårö
Annika Kellquist Bike4Life Gotland360 Fårö
Anders Larsson Uppsala Gotland360 -
Karin Lekander Pustgruppen / RCK Gotland360 -
Inger Ljunggren Dalhem Gotland360 -
Tommy Ljunggren Dalhem Gotland360 Fårö
Anders Olofsson Ringmurens cykelklubb Gotland360 -
Anders Rhodiner Visby Gotland360 Fårö
Åsa Sandgren Åkerman Uppsala Gotland360 -
Carina Skagerlind Stockholm Gotland360 Fårö
Per Sundberg Växjö Gotland360 Fårö
Anna Söderlund Visby Gotland360 -
Jan Sönnert AZ IF/Trosa Gotland180 -
Jonas Thellman Jönköping Gotland270 -
Maria Thellman Jönköping Gotland360 -
Lotta Thyni Polisen Nyköping Gotland360 -
Peter Wallin Tyresö Gotland360 -
Tord Westholm Vendelsö Gotland360 -
Catharina Östberg Dannes drängar Gotland360 Fårö

Grupp 4

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Stina Andersson Team Ljungskog Gotland360 Fårö
Catarina Bylund Anga CK Gotland180 -
Göran Bylund Ringmurens CK Gotland360 -
Johan Endrell Upsala CK Gotland360 -
Lars Endrell Upsala CK Gotland180 -
Jan Olov Jansson Uppsala Gotland360 -
Emilia Joelsson Stockholm Gotland360 Fårö
Karolina Johansson Visby Gotland180 -
Mikael Kjellgren Strängnäs Gotland360 -
Ove Kjellgren Oskarshamn Gotland360 -
Anna Korbutiak Uppsala Gotland360 Fårö
Camilla Kostur Visby Gotland180 -
Eva Lesley Fredrikshof Gotland180 -
Ulf Lesley Fredrikshof Gotland180 -
Håkan Lundberg Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Åse Martinsson Randonneur Stockholm Gotland360 -
Anita Mattsson Borensberg Gotland180 -
Roland Mattsson Borensberg Gotland180 -
Jari Överkvist Västerås Gotland360 Fårö

Grupp 5

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Larsgunnar Carlsson Vänersborg Gotland360 Fårö
Josefin Doverlid Stockholm Gotland360 Fårö
Katja Elmqvist Rejlers IF Gotland180 -
Karin Holmström Johanneshov Gotland180 -
Olle Holmström Årsta Gotland180 Fårö
Anders Johnsson Vatenfall If Gotland360 -
Lisa Johnsson Kärrbrink Team Ljungskog Gotland360 -
Daniel Jäderberg Falun Gotland360 Fårö
Steen Jängnemyr Ekerö Gotland360 Fårö
Theres Karlsson Brålanda Gotland360 Fårö
Torbjörn Karlsson Brålanda Gotland360 Fårö
Mats Ljunggren Ericsson Stockholm IK Gotland360 -
Johan Mejare CK Knivsöder Gotland360 Fårö
Malin Mellhorn Salami/Brie Gotland360 Fårö
Mattias Mellhorn Södertälje Gotland360 -
Mikael Mellhorn Ericsson SIK Gotland360 -
Thomas Müller Ericsson SIK Gotland360 -
Urban Nilsson Linköping Gotland360 Fårö
Per Nordström Stockholm Gotland180 -
Emil Olofsson Johanneshov Gotland360 Fårö
Pia Olofsson Tyresö Gotland360 Fårö
Roger Olofsson Tyresö Gotland360 Fårö
Anita Olsson Uppsala Holmhällar250 Fårö
Janet Olsson Falun Gotland360 Fårö
Leif Qvarnström Stockholm Gotland360 Fårö
Magnus Rosendahl Sollentuna Gotland270 Fårö
Teresia Rosendahl Sollentuna Gotland270 Fårö
Johan Smärgel Vänersborg Gotland360 Fårö
Linn Smärgel Vänersborg Gotland360 Fårö
Björn Sundbom SMACK Gotland360 -
Helena Timmermand Vänersborg Gotland360 Fårö
Claes Westberg SUMO Cycling Club Gotland360 -
Fanny Westberg Team Ljungskog Gotland360 -
Ulla Westberg Team Ljungskog Gotland360 -
Kristina Wikström Sävsjö Gotland360 Fårö
Kajsa Öman Wirén Tyresö Gotland360 Fårö

Grupp 6

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Johan Bengtsson Team Apfelstrudel/Stockholm Gotland270 Fårö
Thomas Björndahl Karlskoga Gotland270 Fårö
Ingela Blomberg Team Apfelstrudel/Sollentuna Gotland270 Fårö
Hans-Peter Cleve Team Apfelstrudel Gotland270 Fårö
Ulrika Gillow Team Apfelstrudel Södermalm Gotland180 Fårö
Henrik Hansson Järfälla Gotland270 Fårö
Björn Johnson Team Apfelstrudel Södermalm Gotland270 Fårö
Peter Karlsson Team Apfelstrudel / Vendelsö Gotland270 -
Mikael Krantz CK Ceres/ Katrineholm Gotland360 Fårö
Pernilla Krantz CK Ceres/Katrineholm Gotland360 Fårö
Albin Kvarnefalk Team Apfelstrudel Järfälla Gotland270 Fårö
Arne Kvarnefalk Team Apfelstrudel Järfälla Gotland270 Fårö
Malin Kvarnefalk Team Apfelstrudel Järfälla Gotland270 Fårö
Martin Kvarnefalk Team Apfelstrudel Järfälla Gotland270 Fårö
Björn Källström Team Apfelstrudel - Årsta Gotland270 Fårö
Gunnar LeGrand Järfälla Gotland270 Fårö
Patrik Levin CK Danion/ Nyköping Gotland360 Fårö
Hongxia Li Karlsson Team Apfelstrudel / Vendelsö Gotland180 -
Göran Lindqvist Solna Gotland360 Fårö
Elisabeth Ljungberg Fredrikshof Gotland270 Fårö
Mikael Millberg Team Apfelstrudel - Järfälla Gotland270 Fårö
Katrin Nazarbin Team Apfelstrudel Gotland270 Fårö
Jonas Nilsson Team Apfelstrudel - Vendelsö Gotland270 Fårö
Erling Nordmark Apfelstrudel Gotland270 Fårö
Ingrid Nordmark Apfelstrudel Gotland270 Fårö
Björklund Peter Apfelstrudel Gotland270 -
Sven Sandin Fredrikshof/ Farsta Gotland360 Fårö
Pär Sparén Team Apfelstrudel/Stockholm Gotland360 Fårö
Erik Stålbo Team Apfelstrudel_Järfälla Gotland360 -
Helena Stålbo Team Apfelstrudel Järfälla Gotland360 -
Victor Stålbo Team Apfelstrudel Järfälla Gotland360 -
Anneli Thiel Team Apelstrudel/Stockholm Gotland270 Fårö
Annika Wadelius Alnö Race Team, Sörberge Gotland360 -
Bengt Wallén Fredrikshof Gotland270 Fårö
Johan Widlund Team Apfelstrudel Gotland270 Fårö
Lars Österholm Team Apfelstrudel Gotland270 Fårö

Grupp 7

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Johan Drufva Bromma Gotland360 Fårö
Christian Dybeck Saccus Recycling Stockholm Gotland360 -
Linda Edenberger Ankermark IKNocout, Linköping Gotland360 -
My Eklund Kampsången Gotland360 -
Ola Eriksson Nyköping Gotland360 Fårö
Fredrik Forngren Västerås Gotland360 Fårö
Anders Hamnmark Saccus Recycling Stockholm Gotland360 -
Magnus Hyllander Spårvägen CF, Huddinge Gotland180 Fårö
Kalle Jacobson Årsta Gotland360 Fårö
Pascal Jardry Stockholm Gotland360 -
Lars Jonsson Visby Gotland360 Fårö
Linus Josephson Athletic Club Salt Lake Gotland360 Fårö
Herman Kipowski Fredrikshof Stockholm Gotland360 -
Pia Klernäs Spårvägen CF, Huddinge Gotland180 Fårö
Andreas Lagesen Holmsund Gotland360 Fårö
Alexander Lindgren Future Management CK Gotland360 Fårö
Rolf Lindgren Future Management CK Gotland360 Fårö
Jonas Markman Bianchi Gotland360 Fårö
Catharina Nilsson Spårvägen CF Gotland360 Fårö
Thomas Olingsberg AC Saltlake/Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
Per Olofson Fredrikshof Gotland360 -
Thomas Persson Athletic club salt lake Gotland360 Fårö
Johan Sartor ACSL Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
Sofia Sartor ACSL Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
Peter Snis Huddinge Gotland360 -
Carl Stern Stureby Gotland360 Fårö
Fredrik Ståhl Team utan gränser Gotland360 Fårö
Alena Zhuk Spårvägen, Huddinge Gotland360 Fårö
Ellinor Åslin-Hägg Årsta Gotland360 Fårö

Grupp 8

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Kent Agnvall Upplands Väsby Gotland360 -
Jonas Almerén Team OCD Gotland360 -
Jessica Alsenlid Otterstål Team Utan Gränser CK Gotland360 -
Gerry Askefalk Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
joanna Axelsson TUG Stockholm Gotland360 -
Per Axelsson Team Utan Gränser Gotland360 -
Tina Axenfalk Tug&friends Gotland360 -
Sven Bälte Fredrikshof CK/Älvsjö Gotland360 Fårö
Henrik Dider Team Utan Gränser CK Gotland360 Fårö
Anette Edman Hofvet Gotland360 Fårö
Pontus Ekehult Hägersten Gotland360 -
Anna Embring Älvsjö Gotland360 -
Erik Embring Älvsjö Gotland360 -
Anders Englesson Team Utan Gränser Gotland360 Fårö
Ingrid Ernefors Fredrikshofs Gotland360 Fårö
Christine Fransson Fredrikshof CK Gotland360 Fårö
Katarina Gustavsson Fredrikshof CK Gotland360 -
Åsa Hultén Eriksson Vällingby Gotland360 Fårö
Mikael Hultgren Älta Gotland360 -
Robert Hulthén Team Utan Gränser CK Gotland360 Fårö
Johan Hübner Team Utan Gränser CK Gotland360 -
Peter Karlsson Team Utan Gränser Gotland360 -
Thomas Lithner TUG, Team Utan Gränser Gotland360 Fårö
Johanna Mårtensson Ågren Värmdö Gotland360 Fårö
Sven Olausson Team OCD Gotland360 Fårö
Jörgen Otterstål Team Utan Gränser CK Gotland360 -
Robert Otterstål Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö
Pernilla Palm Fredrikshof IF Gotland360 Fårö
Nils Rönström Team Utan Gränser CK Gotland360 -
Cathrine Scherman Bälte Fredrikshof Älvsjö Gotland360 Fårö
Robert Schmatz Värmdö Gotland360 Fårö
Seth Severinsson Fredrikshof CK Gotland360 Fårö
Håkan Söderqvist TUG Stockholm Gotland360 Fårö
Mikael Vikström Fredrikshof IF Gotland360 Fårö
Mats Wendelius Stockholm Gotland360 -
Karolina Örnstedt Team Utan Gränser CK Gotland360 Fårö

Grupp 9

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Jan Andersson Västerås Holmhällar250 -
Sören Andersson Visby Gotland180 Fårö
Eva Axelsson Farstaklungan Gotland360 -
Roger Axelsson Farstaklungan Gotland360 -
Jane Fornander Västerås Holmhällar250 -
Per Fornander Västerås Holmhällar250 -
Mats Gahnström Burgsvik Gotland360 Fårö
Stefan Gustavsson Bandhagen Gotland360 Fårö
Carolin Jarlehag Fredrikshof CK Gotland360 Fårö
Kristina Jonåker Stockholm Gotland360 -
Mats Jungar Spårvägen CF Gotland360 Fårö
Lars-Gunnar Karlsson Visby Gotland180 -
Ismo Kivelä CK Kramp Gotland360 -
Henrik Lindborg Fredrikshof IF CK Gotland360 -
Karin Lindborg Stockholm Gotland360 -
Björn Lönnqvist Limeriders Gotland360 Fårö
Lina Mårtensson Enskede Gotland360 -
Leif Närehag Sollentuna Gotland360 -
John Olausson CK Kramp Gotland360 -
Jonas Olausson CK Kramp Gotland360 -
Marcus Olausson CK Kramp Gotland360 -
Asher Reuben Fredrikshof CK Gotland360 Fårö
Freddy Sirland Visby Gotland180 -
Daniel Wallin Enskede Gotland360 -
Göran Wallin Eskelhem Gotland180 Fårö
Anton Östholm Hägersten Gotland360 -

Grupp 10

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Lena Andersson Nordgren Nacka Gotland270 -
Bo Andreasson Bolaget Gotland360 -
Manni Björk Nacka Gotland270 -
Elisabeth Björkman Nacka Gotland270 -
Jörgen Dahlgren Bolaget Gotland360 -
Fredrik Einvall Mantorp Gotland360 -
Annika Eriksson Kankaala Jönköping Gotland360 -
Ingela Forsman Nacka Gotland270 -
Helena Grönqvist Örsundsbro Gotland360 -
Ulf Grönqvist Örsundsbro Gotland360 -
Krister Hallenberg Stockholm Holmhällar250 -
Mathias Hentschel Bolaget Gotland360 -
Maria Jakobsen Petersson Mantorp Gotland360 -
Juha Kankaala Huskvarna Gotland360 -
Esbjörn Karlsson Vaggeryd Gotland360 -
Johnny Kjäll Ringmurens CK Holmhällar250 -
Nina Kofoed Team Rynkeby stockholm Gotland360 Fårö
Camilla Larsson Borås Gotland360 Fårö
Henrietta Nilsson Team Rynkeby Stockholm Gotland360 Fårö
Sture Nilsson Bolaget Gotland360 -
Daniel Sjölander Stockholm Gotland360 -
Petra Sjölander Stockholm Gotland360 -
Jonas Skyllberg Vallentuna Gotland360 -
Andreas Streuli Helsingborg Gotland360 Fårö
Eva Törnvall Linköping Gotland360 Fårö
Bengt Wannerskog Team Rynkeby God Morgon Täby Gotland360 Fårö
Stefan Willix Halmstad Garnison Gotland360 Fårö
Ulf Åkerberg Linköping Gotland360 Fårö

Grupp 11

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Bodil Ahlström Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Agneta Berlin Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Arne Berlin Trollhättans SOK Gotland180 -
Tommy Blomgren Gotland360 Gotland360 -
Hampus Branäng Hägersten Gotland360 -
Olga Dethlefsen Hägersten Gotland180 Fårö
Catharina Ekman Jönköping Gotland360 -
Fredrik Englund Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Johan Engström Skövde Gotland360 Fårö
Pernilla Engström Team Ljungskog Gotland360 Fårö
Sara Forslund Stockholm Holmhällar250 Fårö
Anders Fred Huddinge Gotland360 -
Anne-Marie Halen Farsta Holmhällar250 -
Gustav Hedin Glömsta Gotland360 -
Monika Jensen Värmdö Holmhällar250 -
Anne-Marie Karlsson Ringmurens CK Gotland360 -
Robert Karlsson Tumba Gotland360 -
Mattias Lundin Foo King Long CK Gotland360 -
Louise Malmgren Åkersberga Holmhällar250 -
Anna-Karin Mattsson Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Janne Mattsson Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Elias Moberg Uppsala Gotland360 -
Louice Moberg Uppsala Gotland360 -
Ove Moberg Jönköping Gotland360 -
Gunnar Moln Jönköping Gotland360 -
Jan Olsson Tumba Gotland360 -
Ahsan Raza Järfälla Gotland360 -
Håkan Schmidt Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Nina Schmidt Trollhättans SOK Gotland180 Fårö
Hans Thomasson Foo king long CK Gotland360 -
Mikael Walter Tumba Gotland360 -
Martin Wåhlander Alfa Laval Fritid Tumba Gotland360 -

Grupp 12

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Fredrik Agnéus Bromma Gotland270 Fårö
Hans Ahlqvist Försvarets sportklubb Gotland270 -
Ingrid Ahlqvist Försvarets Sportklubb Gotland270 -
Håkan Beillon Muskö Gotland360 Fårö
Lars Berzell Berzell Stockholm Gotland360 -
Per Broman Enskede Gotland360 Fårö
Annika Falkenby Lygnens vänner Gotland360 Fårö
Svante Grönström IDC RT Gotland360 Fårö
Anita Hedlund AB Volvo Penta Gotland360 Fårö
Stefan Holst IDC RT Gotland360 Fårö
Anders Höije Lygnens vänner Gotland360 Fårö
Helene Hörberg Kvicksund Gotland360 Fårö
Annicka Johansson Norrtälje Gotland360 -
Johnny Johansson Norrtälje Gotland360 -
Johan Kjellberg Team Tenson Gotland360 Fårö
Åsa Kjellberg Team Tenson Gotland360 Fårö
Fredrik Lindman Team Tenson Gotland360 Fårö
Ninna Lindman Team Tenson Gotland360 Fårö
Mats Lundqvist CK Knivsöder Gotland360 -
Gunnar Lyster Team Tenson Gotland360 Fårö
Nina Lyster Team Tenson Gotland360 Fårö
Svante Melander Visby Gotland270 Fårö
Torben Möller Tollare Gotland360 Fårö
Catharina Mörrby Norrtälje Gotland360 -
Lars Mörrby Norrtälje Gotland360 -
Morgan Nilsson Laholm Gotland360 Fårö
Anders Nordqvist Järfälla Gotland360 Fårö
Anna-Karin Petruson Älta Gotland360 Fårö
Roland Rapp CK Knivsöder Gotland360 -
Ulrika Sjögren Järfälla Gotland360 Fårö
Bengt Sköld Lygnens Venner CK Gotland360 Fårö
Marie Sköld Lygnens Venner CK Gotland360 Fårö
Karin Sundfeldt Lygnens vänner Gotland360 Fårö
Mikael Sundfeldt Lygnens vänner Gotland360 Fårö
Fredrik Wickberg Huddinge Gotland360 Fårö
Jessica Wickberg Huddinge Gotland360 Fårö

Grupp 13

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Gittan Carlsund Happy Tandems Holmhällar250 Fårö
Lena Eklund Kristianstad Holmhällar250 -
Nils Enstam Djursholm Gotland360 -
Catharina Gilljam Hulehällar Gotland360 Fårö
Hanna Gustafsson Linköping Gotland360 -
Torbjörn Gustafsson Avesta Gotland360 -
Ann Hallström Uppsala CK Holmhällar250 -
Christel Holmén Kristianstad Holmhällar250 -
Martin Holmén Kristianstad Holmhällar250 -
Ingela Jakobsson Ringmurens cykelklubb Holmhällar250 -
Emma Josefsson Malmström Fjäderholmarna Gotland360 Fårö
Birgitta Löthman Alnö Gotland360 -
Lasse Nyberg Happy Tandems Holmhällar250 Fårö
Elin Sandgren Ringmurens CK Holmhällar250 -
Tommy Svensson Norrköping Gotland360 -
Chi Tsai Alnö Gotland360 -
Kristina Wemmenborn Kristianstad Holmhällar250 -
Mats Wemmenborn Kristianstad Holmhällar250 -

Grupp 14

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Janica Ahl Johanneshov Gotland360 Fårö
Bengt Andersson CL Lahäll Gotland360 -
Pär Bäckius Täby Gotland360 -
Mats Dennerby Tyresö Gotland360 Fårö
Mattias Falkman Fredrikshof CK Gotland360 -
Gunilla Helsing Värmdö Gotland360 -
Urban Helsing Värmdö Gotland360 -
Lena Ihse Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Torbjörn Ihse Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Håkan Karlsvärd Stockholm Gotland360 -
Lotta Karlsvärd Stockholm Gotland360 -
Patrik Lilja Kungsängen Gotland360 Fårö
Margita Lundin Stockholm Gotland360 -
Thomas Lundin Stockholm Gotland360 -
Anders Nordelöf Mölndal Outdoor IF Gotland360 -
Anna Nordelöf Mölndal Outdoor IF Gotland360 -
Lotta Ryhre Stockholm Gotland360 Fårö
Magnus Winberg Fredrikshof Gotland360 -
Mikael Wrangö Hässelby Gotland360 Fårö

Grupp 15

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Lina Andersson Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Jan Aronson Team Rynkeby God Morgon Täby Gotland360 -
Erik Aronsson Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Niklas Becker Rynkeby/Täby/Stockholm Gotland360 Fårö
Christer Blomqvist Spånga Gotland360 Fårö
Maria Dahlin TeamRynkebyTäby Gotland360 Fårö
Per Dahlin Täby Gotland360 Fårö
Åsa Dahlstedt Hagman TeamRynkeby Gotland360 Fårö
Bert Droh Team Rynkeby God Morgon Täby Gotland360 Fårö
Per Engström Team Rynkeby Gotland360 Fårö
Frida Erlandsson Fårösund Gotland360 -
John Erlandsson Fårösund Gotland360 -
Tomas Erlandsson Utbunge CK Gotland360 -
Jenny Helsing Åkersberga Gotland360 -
Gunnar Håkansson Bromma Gotland360 -
Lars G Jansson Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Håkan Jönsson Arkelstorp Kristianstad Gotland360 Fårö
Johan Lindberg Ljungby Gotland360 -
Per Lindberg Täby Gotland360 -
Bo Lindborg Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Staffan Lindström Team Rynkeby godmorgon täby Gotland360 Fårö
Stefhan Markström TRGM Täby Gotland360 Fårö
Carina Nycander Täby Gotland360 Fårö
Niklas Nygaard Ljungby Gotland360 -
Håkan Olsson Rydebäck Gotland360 Fårö
Stig Rune Utbunge CK Gotland360 -
Pontus Sandulf Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Dicki Stigsson Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Lars Säfström Åhus CK Gotland360 Fårö
Maic Ungermann Järfälla Gotland360 -
Ulla Vanhakangas Djursholm Gotland360 Fårö
Lena von Sydow Team Rynkeby God Morgon Täby Gotland360 Fårö
Sara Wengström Team Rynkeby God Morgon Täby Gotland360 Fårö
Thomas Woll Team Rynkeby Täby Gotland360 Fårö
Ralph Woodhouse Team Rynkeby-Godmorgon Täby Gotland360 -
Mette Ågren Brottby Gotland360 Fårö

Grupp 16

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Emilio Alvarez Martin Stockholm Gotland360 -
Anders Berlin Nacka Gotland360 Fårö
Peter Cain Naked Boy Racing Gotland360 Fårö
Henrik Erdalen Lygnens Venner Gotland360 Fårö
Ulf Eriksson Kista Holmhällar250 -
Johanna Gauffin Bälinge Gotland360 Fårö
Martin Haegeland Lysekil Gotland360 -
Erling Hallström Uddevalla Gotland360 Fårö
Kjell Holm Dalaportens OL Gotland360 -
David Hällman Uppsala Gotland360 -
Martin Hörtin Ljugarn Gotland360 -
Johan Karlsson Sollentuna Holmhällar250 -
Lars Karlsson Uddevalla Gotland360 Fårö
Ola Kockum CK Vinet Gotland360 Fårö
Kenneth Lindell Lygnens Venner Gotland360 Fårö
Mats Lundberg Dalaportens OL Gotland360 -
Oskar Lundberg Dalaportens OL Gotland360 -
Susanne Löfås Hällman Dellner IK Gotland360 -
Jonas Magnusson Trollhättan Gotland360 Fårö
Örjan Magnusson Nakedboy racing Gotland360 Fårö
Alexander Mc Carthy Saltsjö-Boo Gotland360 -
Olle Månsson Uddevalla Gotland360 Fårö
Tiina Sarlin Stockholm CK Holmhällar250 -
Maria Sjögren Stockholm Gotland360 Fårö
Sebastien Wepp Stockholm Gotland360 -
Lars Gunnar West Järfälla Gotland180 Fårö
Mattias West Järfälla Gotland180 -

Grupp 17

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Stellan Alm Pumpade däck Gotland360 Fårö
Jan Andersson Randonneur Stockholm Gotland360 Fårö
Magnus Bolander Pumpade Däck Gotland360 -
Robert Brinck Västeås Gotland360 Fårö
Ulf Brännström Skellefteå Gotland180 Fårö
Rolf Carlquist Pumpade däck Gotland360 Fårö
Per-Anders Eriksson Karlstad Gotland360 Fårö
Agneta Forsberg Umeå Gotland180 Fårö
Patrick Gahagan Stockholm Gotland360 Fårö
Åke Henricsson Saltsjö-boo Gotland360 Fårö
Rikard Jönsson Visby Gotland360 Fårö
Jannike Kohinoor Pumpade Däck Gotland360 -
Jan Larsson Upplands Väsby Gotland360 -
Janne Larsson Pumpade däck, rakade vader Gotland360 Fårö
Magnus Lindfors Hägersten Gotland360 Fårö
Björn Lindgren CK Vinet Gotland360 Fårö
Tomas Looström Visby Gotland360 Fårö
Tobias Lundmark CK-Vinet Gotland360 Fårö
Teodor Malmborg Åre Gotland360 Fårö
Göran Bajen Malmström CK Vinet Gotland360 Fårö
Fiona McPheat CK Vinet Gotland360 Fårö
Magnus McPheat CK Vinet Gotland360 Fårö
Jan Nilsson Pumpade däck Gotland360 Fårö
Kjell-Åke Nilsson Intea bikers Gotland360 -
Anna Paues CK Vinet Gotland360 Fårö
Markus Pedersen Mästerby Gotland360 Fårö
Claes Sjöberg Pumpade Däck Gotland360 Fårö
Claes-Göran Skohg Pumpa Däck Gotland360 -
Bengt Svensson Pumpade däck/Rakade vader Gotland360 Fårö
Georgina Vargas Karlstad Gotland270 Fårö
Anna Vikström Randonneur Stockholm Gotland360 Fårö
Cecilia Wallman Hägersten Gotland270 Fårö
Ulf Wallman Pumpade däck & rakade vader Gotland360 Fårö
Elisabet Weström Stockholm Gotland270 Fårö
Hanna Wilson Johanneshov Gotland360 Fårö
Peter Zethraeus CK Vinet Gotland360 Fårö

Grupp 18

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Morgan Algarp Atlas Copco Gotland360 -
Martina Bergström Stockholm Gotland360 Fårö
Magnus Berling Stockholm Gotland360 Fårö
Pär Båge LimeRiders Gotland360 Fårö
Eva Carlbom Mölndal Outdoor IF Gotland180 Fårö
Christian Dagberg Ystad Gotland360 Fårö
Tanya Dimitrova Team Ljungskog Carbon Gotland360 Fårö
Gunilla Engblom Limeriders Gotland360 -
Jonas Engblom Limeriders Gotland360 -
Jan Gilljam Kroon Hulehällar Gotland360 Fårö
Mathias Holm Stockholm Gotland360 Fårö
Marie-Louise Hägerman Österskär Gotland180 Fårö
Erik Häggbom Sollentuna Gotland360 Fårö
Magnus Janard LimeRiders Gotland360 Fårö
Bengt Johansson Malmö Gotland360 Fårö
Tom Kealey Team OP Gotland360 Fårö
Thomas Krog Team OP Gotland360 Fårö
Måns Kämpe Järfälla Gotland360 Fårö
Linnéa Löfstedt Stockholm Gotland360 Fårö
Ulrika Malmström Sundsvall Gotland360 Fårö
Yuliya Maslyn Järfälla Gotland360 Fårö
Henrik Melander Sundsvall Gotland360 Fårö
Håkan Månsson Åkarps CK Gotland360 Fårö
Carl Johan Nikell Team OP Sverige Gotland360 Fårö
Fredrik Nordqvist Vallentuna CK Gotland360 Fårö
Anders Nordström Åkersberga Gotland360 Fårö
Magnus Rosenholm Örebro Gotland360 -
Christin Vännman Pixbo Gotland180 Fårö
Erik Vännman Pixbo Gotland360 Fårö
Kimmo Wallenius OP Gotland360 Fårö
Jonas Wenner Göteborg Gotland360 Fårö
Björn Westling Mölndal Outdoor IF Gotland360 Fårö
Cathrine Yankoulofski Malmö Gotland270 Fårö
Kristoffer Örndahl Höör Gotland360 Fårö
Andreas Åsengård Berber is Gotland360 Fårö
Henric Åsengård Solna Gotland360 Fårö

Grupp 19

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Anders Eriksson Luleå Gotland360 -
Anne Ersson She Rides Gotland360 Fårö
Anna Fäldt Fäldt CK Gotland360 -
Daniel Fäldt Fäldt CK Gotland360 -
Mathias Fäldt Fäldt CK Gotland360 -
Anne Kalldal Sollentuna Gotland360 -
Lars Johan Karlsson Randonnerurs Stockholm Gotland360 Fårö
Elin Larsson Hässelby Gotland360 -
Krister Larsson Bike4life Gotland Gotland360 Fårö
Ylva Larsson Sollentuna Gotland360 -
Anita Liew Tenhult Gotland360 Fårö
Torbjörn Liew Tenhult Gotland360 Fårö
Henrik Viklund Hässelby Gotland360 -

Grupp 20

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Carolin Bölin Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Rade Catovic Solna Gotland360 Fårö
Jacob Dorph Danderyd Gotland360 Fårö
Barbro Elglund Tillander Ranndoneur Stockholm Gotland360 -
Magnus Fridsell Sollentuna Gotland360 Fårö
Hanna Krenander Uppsala Gotland360 -
Peter Krenander Uppsala Gotland360 -
Peter Krenander Uppsala Gotland360 -
Richard Krenander Uppsala Gotland360 -
Per Larsson Trollhättan Gotland360 -
Per-Olof Nilsson Cykla Öland Fyr till Fyr Gotland360 -
Alice Ohlanders Ljusdals CK Gotland360 -
Gunnar Ohlanders Ljusdals CK Gotland360 -
Tage Tillander Ranndonner Stockholm Gotland360 -
Martin Öhnström Saltsjö-Boo Gotland360 Fårö

Grupp 21

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Peter Curlow Falkenberg Gotland360 -
Åsa Curlow Falkenberg Gotland360 -
Lena Hedin Jönköping Gotland360 -
Kjell-Owe Jansson Fredrikshof Gotland360 Fårö
Hans Johansson Falkenberg Gotland360 -
Sara Johansson Falkenberg Gotland360 -
Paul Joxelius Falkenberg Gotland360 -
Stefan Lindholm Stockholm Gotland360 -
Christoffer Litsjö Falkenberg Gotland360 -
Malin Litsjö Falkenberg Gotland360 -
Susanne Nilsson Stockholm Gotland360 -
Kjell Pettersson SLK Gotland360 Fårö
Olof Skoghammar Hagfors Gotland360 -
Leif Skymberg Karlstad Gotland360 -
Christian Stahnke Solna Gotland360 Fårö
Michael Stahnke Huddinge Gotland360 Fårö
Mårten Ter-Borch Randonneur Stockholm Gotland360 Fårö

Grupp 22

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
David Bjore Örby Elite Gotland360 Fårö
Joakim Borén Linkoping Gotland180 -
Linda Borén Linkoping Gotland180 -
David Eckersley Nottingham, England Gotland360 Fårö
Per Gustavsson Örby Elite Gotland360 Fårö
Claes-Erik Karlsson Sollentuna Gotland360 -
Johan Karlsson Örby Elite Gotland360 Fårö
Rolf Karlsson Örby Elite Gotland360 Fårö
Tobias Karlsson Täby Gotland360 -
Magnus Larsson Örby Elite Gotland360 Fårö
Martin Lasu Örby Elite Gotland360 Fårö
Martin Lennbom Örby Elit Gotland360 Fårö
Hans Lindgren Örby Elite Gotland360 Fårö
Johan Mårtensson Örby Elite Gotland360 Fårö
Jenny Richards Stockholm Gotland360 Fårö

Grupp 23

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Lisa Asp Team Rynkeby Helsingborg Gotland360 -
David Berling Svarta Haesten CK Gotland360 -
Elin Ersson Sollentuna Holmhällar250 -
Olle Fredriksson Hovås Gotland270 Fårö
David Gardell Ringmurens ck Gotland360 -
Christina Keen Hovås Gotland270 Fårö
Mattias Ottosson Stockholm Gotland360 -
Eva Sundgren Brottby Holmhällar250 -
Elisabeth Svernhage Fjärås Gotland180 Fårö
Jan Svernhage Fjärås Gotland360
Maria Svernhage Torup Gotland360 Fårö
Christian Tjärnberg Team Rynkeby Helsingborg Gotland360 -
Lars-Åke Vikberg Sollentuna Holmhällar250 -
Anders Wadin Svarta Haesten CK Gotland360 -

Grupp 24

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Fredrik Bemell Asarum Gotland360 -
Johan Blomström Nacka Gotland360 -
Anders Elmgren Mörrum Gotland360 -
Peter Estberger Asarum Gotland360 -
Mic Eyre CK Vinet Gotland360 Fårö
Sebastian Eyre Hårdrockare Gotland360 Fårö
Thomas Hedlund Sölvesborgs Cykel& Sportklubb Gotland360 -
Petri Heinikoski CK Vinet Gotland360 Fårö
Jonas Kullman CK Vinet Gotland360 Fårö
Roland Mårtensson KSK Triathlon Karlshamn Gotland360 Fårö
Peter Nilsson KSK Triathlon Karlshamn Gotland360 Fårö
Göran Olsson Karlshamn Gotland360 Fårö
Christer Ridderstråle CK Vinet Gotland360 Fårö
Jesper Wikman Nacka Gotland360 -
Madelaine Zakariasen CK Vinet Gotland360 Fårö
Fredrik Zetterlund Nacka Gotland360 -

Grupp 25

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Jesper Andersson Bromma Gotland360 Fårö
Bo Bauhn Bromma Gotland360 -
Anders Flodström Fredrikshof, farsta Gotland360 Fårö
George Forsman Ride & Eat Gotland360 -
Helena Hognert Mustaschbryggeriet Holmhällar250 -
James Jerselius Ride & Eat Gotland360 -
Lotta Jonsson Bromma Gotland360 Fårö
Hanna Karlsson Nacka Gotland360 -
Lisa Lagerwall Bromma Gotland360 Fårö
Sandra Marinilli Bromma Gotland360 Fårö
Henrik Norrsell Mustaschbryggeriet Holmhällar250 -
Nicklas Nyberg Bromma Gotland360 Fårö
Stefan Nyberg Hässelby Gotland360 Fårö
Christer Obert Spånga Gotland360 Fårö
Johan Ribbeklint Bromma Gotland360 Fårö
Sara Ribbeklint Bromma Gotland360 Fårö
Christian Rollfelt Sundbyberg Gotland360 Fårö
Sandra Rydoff Västerås Gotland360 -
Christer Södereng Nacka Gotland360 Fårö
Sandra Ådén Nacka Gotland360 -

Grupp 26

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Anders Chevalier Kungsängen Gotland360 Fårö
Ulrika Chevalier Kungsängen Gotland360 Fårö
Hans Danell Tullinge Gotland360 Fårö
Agnes Karlsson Sollentuna Gotland360 -
Lars Karlsson Upplands Väsby Gotland360 -
Ylva Karlsson Upplands väsby Gotland360 -
Carina Malmer Sollentuna Gotland180 -

Grupp 27

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Bengt Andersson Mora CK Gotland360 Fårö
Christian Andersson Mora CK Gotland360 Fårö
Fredrik Bergfeldt Mora CK Gotland360 Fårö
Louise Bergfeldt Mora CK Gotland360 Fårö
Stina Bjurstam Eskilstuna Gotland360 Fårö
Åke Bjurstam Wejeus Eskilstuna Gotland360 Fårö
Mats Björkman Mora CK Gotland360 Fårö
Damien Dugne Mora CK Gotland360 Fårö
Ulf Edsfors Mora CK Gotland360 Fårö
Samuel Enqvist Mora CK Gotland360 Fårö
Åke Eriksson Mora CK Gotland360 Fårö
Helena Gezelius Björkman Mora CK Gotland360 Fårö
Berit Gummus Mora CK Gotland360 Fårö
Urban Hallberg Mora CK Gotland360 Fårö
Anna Halvarsson Mora CK Gotland360 Fårö
Per-Erik Hansson Mora CK Gotland360 Fårö
Andreas Hugerth Mora CK Gotland360 Fårö
Staffan Hugerth Mora CK Gotland360 -
Peter Håkansson Forza Ronneby Gotland360 -
Erika Hård CK SubXX Gotland360 Fårö
Christer Jakobsson Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Helena Jakobsson Larsson Göteborg Gotland360 -
Peter Johansson Borlänge Gotland360 Fårö
Helen Lagerblad Mora Gotland360 Fårö
Mats Lagerblad Mora Gotland360 Fårö
Jessica Lövgren Mora CK Gotland360 Fårö
Per-Olof Olandersson Forza Ronneby Gotland360 -
Magnus Pellas Mora CK Gotland360 Fårö
David Pettersson Mora CK Gotland360 Fårö
Mia Sjösten Andersson Mora CK Gotland360 Fårö
Christina Stärner Mora CK Gotland360 Fårö
Anders Stöt Mora CK Gotland360 Fårö
Tomas Stöt Mora CK Gotland360 Fårö
Erik Wadman Mora Gotland360 Fårö

Grupp 28

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Jonas Andersson Dynamo Tanto Gotland180 Fårö
Håkan Berglin Dynamo Tanto Gotland360 -
Lars Blume Jensen Dynamo Tanto Gotland360 -
Jan Brugård Linköping Gotland360 Fårö
Martin Fredberg Dynamo Tanto Gotland360 -
Pawel Gaik Dynamo Tanto/Bagarmossen Gotland360 -
Fredrik Holmqvist Dynamo Tanto Gotland360 Fårö
Karin Kebbe Helin Dynamo Tanto Gotland360 Fårö
Henrik Kjellberg CK Hymer/Sturefors/Linköping Gotland360 Fårö
Anders Kälvelid Bankeryd Gotland360 -
Joakim Langner Norrköping Gotland360 -
Annika Lindell Norrköping Gotland360 -
Cecilia Lindell Bankeryd Gotland360 -
Anders Ljung Dynamo Tanto Gotland360 Fårö
Andreas Löfwenmark CK Hymer Gotland360 Fårö
Axel Magnestrand CK Hymer Gotland360 Fårö
Jerker Moodysson La Lepre Stanca Gotland360 Fårö
Clas Rydergren CK Hymer/Linköping Gotland360 Fårö
Henning Singelsö CK Hymer Gotland360 Fårö
Emelie Sjödahl Västra Frölunda Gotland360 -
Björn Svensson Lygnens Venner Gotland360 -
Sven Vasseur Dynamo Tanto Gotland360 -
Kristoffer Wallman Enskede Gotland360 -
Torbjörn Westerlund Norrköping Gotland360 Fårö
Peter Öholm Dynamo Tanto, Stockholm Gotland360 Fårö

Grupp 29

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Ann-Charlotte Aittamaa CK Sävast Boden Gotland360 -
Roine Andersson Knutby Gotland360 -
Fredrik Greberg Sollentuna Gotland360 -
Sara Greberg Sollentuna Gotland360 -
Anders Jakobsson Enskede Gotland360 Fårö
Kurt Löfgren Ringmurens ck Gotland360 Fårö
Peter Nordström Vallentuna Gotland360 Fårö
Anki Pousette Knutby Gotland360 -
Mats Sigalit Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Jakob Smitt Girona, Spanien Gotland360 Fårö
Olof Smitt Södertälje Gotland360 Fårö

Grupp 30

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Göran Ahlbin Team Balsnöre Gotland360 -
Thomas Ahlbin Team Balsnöre Gotland360 -
Sabina Ansén Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Annika Björkroth Team Balsnöre Gotland360 -
Lars Edlund Team Rone Gotland360 -
Jan Ekdahl Ringmurens CK Gotland360 -
Alicia Fogelberg Team Balsnöre Gotland360 -
Axel Fogelberg Team Balsnöre Gotland360 -
Jacob Gardell Team Balsnöre Gotland360 -
Victor Gardell Ringmurens CK Gotland360 -
Kenneth Gustafsson Uddevalla Gotland360 -
Niklas Harrysson Falkenberg Gotland360 -
Bodil Hellström Hyltebruk Gotland360 -
Jenny Hellström Hyltebruk Gotland360 -
Lena Henning Järfälla Gotland360 Fårö
Göran Hult Team Rone Gotland360 -
Kim Jonasson Göteborg Gotland360 -
Maria Karlsson Motala Gotland360 -
Peter Linderoth Hägersten Gotland360 Fårö
Anders Ljunggren Dalhem Gotland360 -
Anton Nilsson Team Balsnöre Gotland360 -
Love Nordström Halmstad Gotland360 -
Per Olofsson Bringes Gotland360 Fårö
Göran Pestana Sollentuna Gotland360 Fårö
Maria Rickardsson Bromma Gotland360 Fårö
Eivor Staberg Phalm Västerås Gotland360 -
Anders Sundell Team Balsnöre Gotland360 -
Nettan Thiger Ronneby Gotland360 -
Adrian Wiginder Team Balsnöre Gotland360 Fårö
Harald Wiginder Team Balsnöre Gotland360 -
Håkan Wiginder Team Balsnöre Gotland360 -
Josef Wiginder Team Balsnöre Gotland360 -
Malin Wiginder Team Balsnöre Gotland360 -
Olof Wojtkowiak Motala Gotland360 -

Grupp 31

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Kristina Birath Västeras Gotland360 Fårö
Thomas Birath Västeras Gotland360 Fårö
Anders Carlsson Visby Gotland360 -
Mikael Fredriksson Södertälje Gotland360 -
Marianne Holmén Team Ljungskog Gotland360 Fårö
Stefan Holmén Coor Sports Club Gotland360 Fårö
Jocke Horss Uddevalla Gotland360 -
Fredrik Höög IF Rigor MTB Gotland360 Fårö
Hanna Höög IF Rigor MTB Gotland360 Fårö
Anders Karlsson Västerås Gotland360 Fårö
Lena Karlsson Västerås Gotland360 Fårö
Gert Mattisson Team Ljungskog Gotland360 -
Charlotte Miltén Vallda Gotland360 Fårö
Henrik Miltén Vallda Gotland360 Fårö
Anita Norrby Carlsson Ringmurens CK Gotland360 -
Ingemar Pettersson Rönninge Gotland360 -
Thomas Ringborg Grödinge Gotland360 -
Max Streng Tyresö Gotland360 -
Paula Uhrdin Rönninge Gotland180 -
Peter van den Brink IF Rigor MTB Gotland360 Fårö
Maria Wallin Team Ljungskog Gotland360 -
Linda Wester Kungsbacka Gotland360 Fårö

Grupp 32

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Jonas Arnqvist Stockholm Gotland360 Fårö
Anders Burholt Gotland360 Gotland360 Fårö
Tony Ekström Älvsjö Gotland360 Fårö
Karl Gotthard Vaxholm Gotland360 Fårö
Andreas Grundsell Bromma Gotland360 -
Pelle Janson Fårö Bikers Gotland360 Fårö
Ann-Sofie Järlfors She Rides Gotland360 Fårö
Daniel Lövung Bromma Gotland360 -
Charlotte Nilsson Stockholm Gotland360 Fårö
Andreas Ossmark Applebay Bikers Gotland360 -
Staffan Pålsson Stockholm Gotland360 -
Dick Sundh Applebay bikers Gotland360 Fårö
Annika Unt Bromma Gotland360 -
Jarl Åkerlund Sharks Sportclub Gotland360 Fårö

Grupp 33

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Johan Belsing Team-B Gotland180 -
Johanna Belsing Team-B Gotland180 -
Ann-Cristin Bergman Ronehamn Gotland270 Fårö
Mikael Carlsson Växjö Gotland270 -
Viktoria Carlsson Växjö Gotland270 -
John Ericsson Norrtälje Gotland270 Fårö
Conny Eriksson Jönköping Gotland360 Fårö
Jan Gedeborg Stockholm Gotland180 Fårö
Joakim Hedlöf Åkersberga Gotland180 Fårö
Susanne Hedlöf Åkersberga Gotland180 Fårö
Niclas Holtmark Team Köttbulle Åkersberga Gotland360 Fårö
Kirstine Irminger Bankeryd Gotland360 Fårö
Söve Johansson Bankeryd Gotland360 Fårö
Peter Karefjord Åkersberga Gotland180 Fårö
Sofia Karefjord Åkersberga Gotland180 Fårö
Per Kristiansson Nacka Gotland180 Fårö
Anders Larsson Hässelby Gotland360 Fårö
Tomas Leffler Järfälla Gotland360 Fårö
Elisabeth Ling Jönköping Gotland360 Fårö
Per-Henrik Nilsson Bike for Life Vaxjo Gotland270 -
Heimir Norrby Team Capybara Gotland360 Fårö
Jacob Norrby Team Capybara/Tyresö Gotland360 Fårö
Åsa Olofsson Åkersberga Gotland360 Fårö
Göran Stråt Järfälla Gotland360 Fårö
Göran Sundwall JOK Gotland180 -
Gunnar Svanberg Järfälla Gotland360 Fårö
Mattias Thorolfson Vällingby Gotland180 Fårö
Andreas Westin Jönköping Gotland360 Fårö

Grupp 34

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Hanna Boman Täby Holmhällar250 -
Fredrik Broms Stockholm Holmhällar250 -
Gunnar Cereus Täby Holmhällar250 -
Olivia Cereus Sälen Holmhällar250 -
Mats Eivinson Lidingö Holmhällar250 -
Tina Eivinson Lidingö Holmhällar250 -
Anders Karlsson Hisingens CK Gotland360 -
Lena Kullberg-Boman Täby Holmhällar250 -
Markus Lundberg Täby Holmhällar250 -
Jessica Morsing Hisingens CK Gotland360 -
Martin Petersson Täby Holmhällar250 -
Tomas Svanfeldt Danderyd Holmhällar250 -
Karin Särka Hisingens CK Gotland360 -
Ronny Särka Hisingens CK Gotland360 -
Lars Wågberg Stockholm Holmhällar250 -
Pia Wågberg Stockholm Holmhällar250 -

Grupp 35

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Håkan Bäck Taberg Gotland360 Fårö
Charlotte Dickens Örebro Holmhällar250 -
Bo Fredriksson Trollhättans Velocipedryttare Gotland360 -
Markus Hasselström Jönköping Gotland360 Fårö
Jan Erik Jensen Fredriksdal Gotland360 -
Pernille Jensen Fredriksdal Gotland360 -
Krister Johansson NPGIK NorrköpingsPolisens GIK Gotland180 -
Helén Kylås Stockholm Holmhällar250 -
Johanna Millner Trollhättans velocipedryttare Gotland360 -
Mats Millner Trollhättans velocipedryttare Gotland360 Fårö
Lena Morano Nacka Holmhällar250 -
Ann-Sofie Nordensson Trollhättans Velocipedryttare Gotland360 -
Hans Olsson NPGIK Norrköpings Polisens GIK Gotland180 -
Hans Olsson NPGIK Norrköpings Polisens GIK Gotland180 -
Johan Sköld Halmstad Gotland360 Fårö
Sofie Stanser Saltsjö-Boo Holmhällar250 -

Funktionärer

Förnamn Efternamn Klubb/Ort Lopp Fårö
Petra Gillerfors Gotlands Tofta Gotland360 Fårö
Ola Hafdell Ringmurens ck Gotland360 Fårö
Lars Johansson Rone Halor Gotland360 Fårö
Fredrik Johnsson Svärdsjö Gotland360 -
Åke Jonasson Gotland 360 Gotland360 Fårö
Morgan Lundin Ringmurens CK Gotland360 Fårö
Peter Nilsson First hotel Visby Gotland360 Fårö
Björn Söderström Uppsala Gotland360 Fårö
Branko Ukusic Gotland360 Gotland360 Fårö
Roland Ullmark Gotham CK Gotland360 Fårö
Stefan Wahnström Gotland360 Gotland360 -